PAKALPOJUMI

Interneta lapa ir iespēja pastāstīt visai pasaulei par jūsu audzētavu

Mūsdienās lielākā daļa pirkumu tiek veikti internetā. Izmantojot interneta mājas lapu, jūs varat popularizēt savu kaķu šķirni. Varart stāstīt par kaķu rakstura īpašībām un interesantiem faktiem, kas ir saistīti tieši ar šo šķirni. Jūs varat paziņot par jaunu kaķēnu piedzimšanu, iespējamo kaķēnu rezevēšanu to turpmākai iegādei. Dalielties ar jūsu kaķu sasniegumiem un saņemtām balvām starptautiskās kaķu izstādēs! Filmējiem un fotogāfējiem savus dzīvniekus, lai izvietotu jaukas fotogrāfijas un amizantus video savā interneta lapā.

Mūsu pakalpojumi

HTML coding

Interneta lapas izstrāde.

Mūsu specializācija – interneta lapu izstrāde kaķu audzētavām. Noteiktai kaķu šķirnei veltītai interneta lapai ir vizuāli jāizceļ šķirnes individualitāti, jāieinteresē lapas apmeklētāji, kas ir potenciālie kaķēnu pircēji, kā arī jāpastāsta par jums kā par pieredzējušu un atbildīgu audzētāju. Lapā ir jābūt kvalitatīvām kaķu fotogrāfijām saskaņotām ar lapas stilu un krāsu gammu. Ļoti būtiska ir ērta un pārdomata lapas navigācija. Mēs izstrādājam interneta lapas no pašiem pamatiem līdz pilnīgai palaišanai.
Sazināties »

Izvietošana un atbalsts

Mēs izvietojam interneta lapas uz mūsu jaudīgiem serveriem, un dodam klientiem pieejau caur drošu, šifrētu kanālu. Tapat mēs aizsargājam lapas no dažādu veidu uzbrukumiem, reģistrējam domēna vārdus, veidojam e-pastus ar domēna vārdu. Mēs ieviesīsim jūsu lapā jauno HTTPS protokolu (Google izmainīja meklēšanas algoritmu, lai lapas ar HTTPS šifrēšanu saņemtu augstāku reitingu meklēsanas rezultātos). Mēs koriģējam jau esošas interneta lapas. Pievienojam informāciju, labojam kļudas. Apmācam klientiem lapas uzturēšanas pamatus.
Sazināties »

Audits un optimizācija

Tāpat ir ļoti savrīgi, lai jūs varētu atrast vispasaules tīmeklī. Mēs optimizējam lapas, lai tās būtu draudzīgas meklēsanas sistēmām. Skatamie, lai lapa tiktu izstrādāta uz HTML bāzes, tiktu pareizi strukturēta, būtu piepildīta ar pareiziem atslēgu vārdiem, virsrakstiem un meta tāgiem. Ir būtiski, lai lapa tiktu izvietota uz servera ar īsu atbildes laiku. Mēs veicam nepieciešamos testus, pārbaudam dažādas koncepcijas, optimizējam kodu, ierīkojam dazādus vidžetus. Sazināties »

Noderīgi raksti

 

ADMINISTRĒŠANA

 

VIZRĪBA

 

 

VIEGLĀK UZZVANĪT

Ir nepieciešama palīdzība?
Labprāt atbildēsim uz jūsu jautajumiem. Lai saņemtu konsultāciju, vienkārši piezvaniet mums.

Ofiss : +371-29889083
Tehniskā palīdzība : +371-29421860
E-pasts : [email protected]

 

E-pasts

Pajautājiet nodaļā
un jūs noteikti saņemsiet atbildi

Pārdošanas nodaļa: : [email protected]
Informācija: : [email protected]
Tehniskā palīdzība: [email protected]

MĒS ATRODAMIES

Latvia
Riga, Dzelzavas 70